Dwukomorowe Maszyny Pakujące Vacuum, MAP

Pakowarki próżniowe są rodzajem maszyn pakujących, które wykorzystywane są bardzo często do pakowania żywności, ale także innego rodzaju produktów. Oprócz mięsa, czy warzyw i owoców, pakuje się w ten sposób również odzież, artykuły elektroniczne, czy farmaceutyczne.

Maszyny pakujące, jakie możecie Państwo u nas dostać, posiadają cechy, które czynią je wyjątkowo trwałymi i skutecznymi. Są wyposażone w efektywną i łatwą w obsłudze pompę próżniową. Dają się również w łatwy sposób oczyścić, co tylko jeszcze bardziej ułatwia ich eksploatację.

Korzystając z pakowarek próżniowych, zachowuje się świeżość pakowanej w ten sposób żywności. Części elektroniczne umieszczone w opakowaniach przy pomocy pompy próżniowej są dobrze zabezpieczone przed korozją. Nie dziwi więc tak szerokie zastosowanie tego sprzętu w przemyśle różnego typu.

Jesteśmy przygotowani do tego, by spełnić Państwa oczekiwania. Zapoznajcie się Państwo ze szczegółami technicznymi naszych maszyn pakujących żywność, produkty elektroniczne, farmaceutyczne oraz inne. Czekamy na kontakt, pytania oraz zamówienia.