Tray Sealer - Zgrzewarka Tacek Vacuum, MAP

Dostarczamy naszym klientom maszyny do tacek typu tray sealer. Mają one bardzo szerokie zastosowanie, bo można za ich pomocą pakować produkty różnego typu. Są to np. wyroby mięsne, drób, kiełbasy, ryby i owoce morza, ser, warzywa oraz wiele innych. Pakowanie na tackach produktów przeznaczenia spożywczego i nie tylko jest dzięki nim szybkie i wygodne. Pakowane wyroby nie uszkadzają ani nie zgniatają się. Co więcej, zgrzewarki tacek, jakie oferujemy, dają możliwość pakowania produktów o różnej konsystencji i stanie skupienia – od stałych i sypkich, nawet po płynne.

Konstrukcje tray sealer wykonywane są przeważnie ze stali nierdzewnej, dlatego są niezwykle trwałe i praktycznie niezawodne. Przede wszystkim jednak, zgrzewarka oraz inne maszyny do tacek może być prosta w obsłudze i posiadać wiele dodatkowych, ułatwiających pracę funkcji, dzięki którym obsługa ich może być w dużej mierze zautomatyzowana.

Jeśli potrzebują więc Państwo maszyn do pakowania na tackach, to zachęcamy, by poznać szczegóły tych, które oferuje nasza firma.