Maszyny Flow Pack - Flow Wrapper

Z produktami zapakowanymi przy użyciu maszyn pakujących typu flow pack każdy z Państwa ma do czynienia bardzo często, niemal podczas każdych, codziennych zakupów. Ten typ umieszczania produktów w opakowaniach stosuje się w wielu rodzajach artykułów, zarówno spożywczych, jak też innego typu. Są to wszelkiego rodzaju wyroby piekarnicze i cukiernicze, a także chusteczki bądź też suche oraz mokre ściereczki.

Tak szerokie zastosowanie maszyn pakujących typu flow pack wynika oczywiście z tego, jak są praktyczne. Poza odpowiednim zabezpieczeniem produktu, osiąga się przy ich pomocy satysfakcjonującą wydajność pracy. Ich wydajność wynosi nawet do 200 opakowań na minutę. Maszyny pakujące flow pack to jednak wiele więcej, przydatnych i funkcjonalnych opcji pracy.

Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu, wynikającemu z ponad dwudziestoletniej działalności na rynku. Znajomość nowoczesnych technologii oraz potrzeb klientów to nasza specjalność. Jesteśmy specjalistami w zakresie systemów pakowania, którzy są zawsze do Państwa dyspozycji.