O firmie

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem we współpracy z klientem. Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat. Dostarczamy oraz prowadzimy kompleksową obsługę systemów pakujących. W naszej ofercie można znaleźć takie maszyny pakujące jak: maszyny do tacek, flow pack, tray sealer, czy pakowarki próżniowe z wydajną i efektywną pompą próżniową. Z ich pomocą zapakować można mnóstwo artykułów różnego typu – od żywnościowych (np.mięso, ryby), po elektroniczne, czy związane z higieną.
Początek naszej działalności związany był z usługami serwisowymi. Pomimo ciągłego rozwijania oferty nie porzuciliśmy tej działalności, ponieważ wyznajemy zasadę, że klient powinien mieć do dyspozycji profesjonalną obsługę w pełnym zakresie, dlatego wciąż prowadzimy oraz ulepszamy nasz serwis maszyn pakujących.
Technologia maszyn pakujących żywność, takich jak zgrzewarki tacek, czy pakowarki próżniowe z pompą próżniową nieustannie się rozwija. Podążamy za najnowszymi trendami i staramy się sami je wyznaczać. Pełna i komfortowa współpraca z klientem jest możliwa tylko przy dbaniu o zrównoważony rozwój firmy, produktów oraz usług.
Skuteczne oraz szybkie pakowanie żywności na tackach przy użyciu przełomowych rozwiązań technicznych jest stosowane coraz szerzej. Współuczestniczymy w tym dynamicznym rozwoju rynku, dostarczając naszym klientom maszyny pakujące żywność oraz innego rodzaju artykuły. Posiadamy szeroką ofertę maszyn do tacek, tray sealerów, flow pack, zgrzewarek tacek oraz innych, nowoczesnych sprzętów. Dołączcie Państwo do grona naszych zaufanych kontrahentów.
Kovac – kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania żywności oraz innych artykułów na tackach, a także serwis maszyn pakujących.

Nasi dostawcy to   TEAM ......który  jest skrótem od  "Razem każdy osiąga więcej"

TEAM...... is the shortcut of " Together Everyone Achieves More"